У 2022 році Шер помітили в компанії на 40 років молодшого за неї репера Александра Едвардса. В ексклюзивному інтерв'ю для Extra вона відверто розповіла, що в деяких моментах бойфренд не розуміє її. Чи є причиною різниця у віці – читайте далі.

Читайте також Це точно допоможе: два способи, як знову закохатися в партнера

Стосунки Шер

У своєму інтерв'ю Шер зізналася, що неймовірно щаслива у стосунках з Александром. Пара чудово проводить час разом і може годинами говорити про все на світі. Звісно, левову частку їхніх розмов займає улюблена справа – музика. Але інколи деякі теми змушують Едвардса відверто зізнатися Шер, що він геть нічого не розуміє.

Іноді я розмовляю з ним і він поняття не має про кого я говорю. Днями я запитала: "Чи знаєш ти, хто такий Кларк Гейбл?". Він відповів, що так, але на більшість моїх вподобань він каже: "Я ще не народився",
– розповіла співачка.

Але протилежності притягуються, як говорила раніше Шер. Вона навіть довірила коханому роботу над однією зі своїх композицій і в результаті зізналася, що він гарний продюсер.

"В Александра діамантові зуби, татуювання, сиве волосся, і він набагато молодший. Він гарний чоловік", – резюмувала вона.

Зазначимо, уперше про роман Шер з Едвардсом заговорили у листопаді 2022 року – їх сфотографували, коли ті трималися за руки. Близько пів року вони зустрічалися, але навесні 2023-го повідомили про розрив. Утім, протягом декількох місяців зірки підтримували зв'язок та, як кажуть інсайдери, дійшли згоди дати другий шанс стосункам.

Вже у вересні Шер та Александра помітили під час спільної прогулянки у Беверлі-Гіллз. Ймовірно, почуття між ними і дійсно справжні, оскільки Едвардс навіть свою дитину познайомив зі своєю "богинею попмузики".