"Мій особливий день викрали"

Весілля – це день, коли у центрі уваги мають бути наречені. Вони довго готуються до цього дня, витрачають багато грошей і хочуть, аби все пройшло якнайкраще.

Читайте також Гості плакали: наречена і батько відтворили на весіллі танець з дитинства – зворушливе відео

Один наречений розповів, що витратив багато місяців на підготовку до особливого дня. Вони з дружиною до дрібниць спланували ідеальне свято та спершу все справді було чудово. Однак настрій нареченого зіпсувався під час тостів.

Шафером на весіллі був найкращий друг дитинства нареченого, саме він зіпсував молодятам свято. Джон піднявся виголосити тост і спершу жартував та розповідав різні історії, але в один момент він звернувся до своєї дівчини. Шафер почав говорити про свої почуття, а вже за долю секунди опустився на одне коліно й освідчився їй.

У кімнаті затихло. Я відчував, як рука моєї дружини стискає мою все міцніше і міцніше. Дівчина Джона відповіла "так", і всі почали аплодувати, але я розлютився. Я відчував, що мій особливий день викрали. Замість того, щоб святкувати наше одруження, тепер усі зосередилися на Джоні та його нареченій,
– сказав наречений.

Чоловік був настільки приголомшений, що одразу попрямував до шафера та сказав йому, що він перейшов межу. Джон був збентежений. Він думав, що це стане сюрпризом і друг порадіє за нього. Натомість наречений назвав шафера "егоїстом" і вигнав з весілля.

Читайте також Наречена зв'язала гачком собі сукню та смокінг коханого: неймовірні кадри

Наречена повністю підтримала свого коханого, але друзі сказали, що така реакція була занадто різкою. Мовляв, нареченому варто було стримати свої емоції заради дружби. Користувачі мережі з такою думкою не погодилися і підтримали чоловіка. Вони зауважили, що шафер мав спершу запитати, чи молодята не проти, якщо він освідчиться на їхньому святі.