На онлайн-форумі жінки анонімно поділилися речами в помешканні чоловіків, які є для них "зеленими прапорцями".

Читайте також Це досі змушує мене червоніти, – жінка розповіла про пікантний подарунок свекрухи на весілля

Рослини, рушники і чистота

Найчастіше жінки називали наявність чистих рушників для рук та обличчя, а також мила для рук. Загалом чистота у ванній та туалеті дуже важлива для того, щоб справити приємне враження.

Ще один вагомий "зелений прапорець" – рослини та домашні улюбленці. Вони означають, що чоловік відповідальний і вміє дбати про інших.

Рослинам потрібен догляд, адже вони живі. Наявність однієї чи багатьох свідчить про те, що чоловік вміє за ними доглядати,
– написала одна жінка.

Водночас, якщо домашні тварини чоловіка недоглянуті, то це навпаки є "червоним прапорцем". Деякі жінки навіть звертають увагу на характер тварин, адже вважають, що це може розповісти і про господаря.

Рекомендуємо Заради нього жінки розлучалися: що відомо про таємниче особисте життя Святослава Вакарчука

Чистота на кухні та чистий посуд також важливі. Дехто з жінок називав "зеленим прапорцем" наявність у будинку предметів, які демонструють хобі чоловіка.

Коли я вперше зайшла у квартиру свого майбутнього чоловіка, я відразу помітила, що він поставив в рамки фотографії своєї сім'ї і навіть своїх котів. Це був "зелений прапор",
– розповіла інша жінка.

Отож, секрет, як завоювати серце жінки простий – чистота в будинку, наявність рушників, предметів хобі та домашні улюбленці або вазони.