Чутки про почуття Гаррі почали з'являтися ще до весілля Кейт і Вільяма. Водночас навіть у найсміливіших фантазіях люди не припускали, що принцеса Уельська відповідає йому взаємністю. Love 24 розбирається у цій історії.

Зверніть увагу Таємна фраза й пікантний подарунок від Гаррі: 5 несподіваних фактів про весілля Кейт і Вільяма

Від фантастичної трійці до учасників грандіозного скандалу

Задовго до відходу від виконання королівських обов'язків і скандальних мемуарів "Запасний" публіка дуже любила принца Гаррі. Він здавався найпозитивнішим серед членів королівської родини й, здавалося, має дар розсмішити будь-кого у будь-якій ситуації.

Особисте життя принца Гаррі було топтемою не лише у Великій Британії, але й у цілому світі. До шлюбу з Меган Марк він, зокрема, перебував у стосунках з Челсі Девіс та Крессидою Бонас. Останній, до слова, пророкували шлюб з Гаррі. Однак Крессида сама поставила крапку у цих стосунках, заявивши, що не готова присвятити своє життя виконанню королівських обов'язків, а натомість воліє зосередитися на своїй кар'єрі.

На всіх етапах доволі бурхливого особистого життя принцу Гаррі приписували почуття до Кейт Міддлтон – нареченої, а згодом дружини принца Вільяма. Вони часто з'являлися на людях утрьох – фантастична трійця Великої Британії. А милі моменти між Кейт і Гаррі часто потрапляли в об'єктиви фотографів. Зокрема, те, як Кейт сміється з жартів Гаррі.

Кейт та Гаррі часто з'являлися на публіці разом
Кейт та Гаррі часто з'являлися на публіці разом / Getty images

У пресі та навіть у книгах часто поширювали чутки, що Гаррі – давно та безнадійно закоханий у Кейт. Начебто почуття не згасли навіть на момент його весілля з Меган Маркл. Начебто саме тому стосунки герцогині Сассекської та принцеси Уельської були доволі натягнуті.

Водночас жодних реальних доказів того, що Гаррі відчував до Кейт якість романтичні почуття, не було й немає. Що не викликає сумнівів – вони були добрими друзями. Гаррі зізнавався, що любить Кейт як сестру, про яку завжди мріяв. Відомо, що він схвалював цей шлюб брата й бачив у Кейт майбутню королеву.