Зірка часто знімається в еротичних сценах у кіно, а цього разу потішила шанувальників відвертими та водночас дуже ніжними кадрами з фотостудії.

Цікаво 3 парфуми, які зведуть з розуму будь-якого чоловіка

Відверта фотосесія Наталки Денисенко

Акторка позувала на камеру у надзвичайно звабливому образі. Груди прикрила білим простирадлом, а спокусливі сідниці вирішила залишити оголеними, чим розбурхала уяву шанувальників. Волосся Наталка вклала у легкі локони, а на обличчі зробила макіяж у натуральних тонах.

Денисенко граціозно позувала на камеру, зваблювала не лише витонченою фігурою, а й проникливим поглядом. У підписі до фото, які акторка опублікувала після масованої атаки по Україні, зазначила, що показує сідниці російським ракетам.

Показую у вікно сідниці російським ракетам. Взагалі під цими фото планувала інший допис, але сьогоднішні обставини змушують зробити лише такий підпис,
– зазначила знаменитість.

Наталка Денисенко знялася оголеною / Фото з інстаграму акторки

Підписники Наталки ніколи не залишають поза увагою її дописи. Звісно ж, не змогли оминути й цю публікацію. У коментарях засипають актрису компліментами.

  • "Ай! Це максимальна естетика! Неймовірно! Кожна фотосесія вражає задумкою, красою, витонченістю та уособленням мистецтва!"
  • "Дуже розкішна!"
  • "Вау! Дуже ніжно!"
  • "Ідеал жіночності: тендітна та сильна водночас!"
  • "Яка ж ви гарна!"