Гейлі вирішила врятувати незнайомця

Одного вечора Гейлі гортала стрічку в інстаграмі й натрапила на пост своєї знайомої Меліси. Та розповіла, що її наречений Девід потребує термінового порятунку.

Зверніть увагу На очах у шокованих гостей: дівчина викрила зраду нареченого біля вівтаря

Ще у 2012 році йому провели трансплантацію нирки та підшлункової залози. Операція знадобилася через ушкодження, до яких призвів діабет першого типу. А вже через три роки організм Девіда почав відкидати нову нирку. Меліса розповіла, що Девід перебуває на діалізі тричі на тиждень. Щоразу його самопочуття погіршується. Девіду терміново потрібна була нова нирка.

За щасливим збігом у Девіда й Гейлі була одна група крові. Тієї ж ночі Гейлі написала Мелісі, що згідна стати доноркою. Девід та Меліса запросили Гейлі на вечерю.

Після цієї зустрічі останні сумніви Гейлі розвіялися. Почалася підготовка до операції. Тест показав, що генетичний збіг Девіда й Гейлі – 98,8%.

Післяопераційний період для Гейлі був важким. Вона розповіла, що той, хто стає донором, почувається гірше, бо абсолютно здорову людину розрізають. Гейлі зауважила: у неї четверо дітей, але трансплантація нирки – у сто разів важча, аніж пологи.

У палаті Гейлі зустріла кохання життя

Наступного дня після операції у палату прийшов Вільям – брат Девіда. Він здався Гейлі дуже привабливим. Така усмішка чарівна! Гейлі, на мить забувши про операцію, спробувала підвестися. Вільям кинувся до неї й потиснув руку. Вільям й Гейлі розговорилися.

Це кумедно, тому що дивишся ці фільми і відчуваєш кохання з першого погляду і таке інше. Звук затихає позаду вас. Це звучить як казка, але для мене це саме те, що було,
– зізнався Вільям.

І Вільям, і Гейлі вже були розлучені та самі виховували дітей. Водночас минулі розчарування у коханні не перешкодили їм обрати одне одного. Девід був дуже радий за брата та Гейлі, яка стала для нього дуже близькою людиною.

Зараз Вільям та Гейлі щасливі разом. Тепер вони не лише до нестями закохані одне в одного чоловік та дружина, але й бізнес-партнери. Подружжя відкрило свій магазин: там продаються прикраси, які виготовляє Гейлі, й смузі, над якими "чаклує" Вільям.