Про це повідомляє прес-служба авіакомпанії.

Станом на сьогодні пасажирам компанії дозволено брати з собою без додаткової оплати дві сумки – одна не більше 55x40x20 сантиметрів і друга не більше 35x20x20 сантиметрів.

Читайте також: Омелян про Ryanair: Мушу всіх "розчарувати"

Та чимало людей не дотримуються цих правил і приносять на борт по дві великі сумки. За словами представників компанії, це створює незручності для інших пасажирів і затримує посадку на літак, поки люди намагаються розмістити свої сумки у салоні.

Тож з 1 листопада керівництво авіакомпанії вносить зміни до правил перевезення ручної поклажі. Пасажири Ryanair зможуть безкоштовно провозити дві невеликі сумки, але одну з них доведеться здавати біля виходу на посадку. Звідти багаж відправлятиметься у вантажний відсік літака.

Також авіакомпанія Ryanair знижує ціни на провезення багажу з 35 до 25 євро і збільшує дозволену вагу сумки з 15 до 20 кілограм.

Нагадаємо, одна з найбільших лоукост-авіакомпаній Європи угорський Wizz Air також запроваджує нові правила щодо перевезення ручної поклажі.

До слова, в Україну зайшла італійська авіакомпанія "Ernest Airlines", яка з жовтня почне виконувати рейси за трьома напрямками з Києва та Львова. Квитки стартують від 50 євро.