Не минуло й 3 місяців після других пологів Лілії Ребрик, як телеведуча поринула у трудові будні. Зірка вже активно бере участь у зйомках та прямих ефірах, а її насичений графік просто вражає.

Читайте також: Танці в морі та багато посмішок: Лілія Ребрик поділилась кадрами з сімейного відпочинку

Та не тільки телеефіри займають весь час чарівної Лілії Ребрик. Зірка не відмовилась від пропозиції одного з інформаційних порталів та взяла участь у стильній фотосесії, результати якої вже з'явились у мережі.

На фото Лілія Ребрик приміряла кілька яскравих і ніжних образів. Зокрема, телезірка постала перед камерою в сукнях червоного, блакитного та чорно-білого кольорів. Окрім цього, вона приміряла і рожевий костюм. Варто зазначити, що у всіх вбраннях молода мама Лілія Ребрик продемонструвала струнку фігуру.

Читайте також: Телеведуча Лілія Ребрик зачарувала милим танцем з новонародженою дитиною: відео

Для фотосесії актори проекту обрали незвичне місце – злітну смугу. Позувала ж Лілія Ребрик на фоні справжніх літаків та гвинтокрилів. За словами телеведучої, це одна з її улюблених фотосесій, адже змалку зірка полюбляє літати.

"Я з дитинства обожнювала літаки. Якісь неймовірні відчуття свободи та внутрішнього польоту з'являлися. Дуже люблю літати. Бути на висоті – моя стихія... Люблю дивитися у вікно і насолоджуватися хмарами, в які хочеться зануритися з головою. А більш за все обожнюю відчуття, коли ти виходиш на трап літака й робиш вдих в очікуванні чогось нового", – поділилась враженнями Лілія Ребрик.