Як відомо, Лілія Ребрик та Андрій Дикий можуть похизуватись ідеальним шлюбом. Пара випромінює щастя під час кожного світського виходу та на знімках в Іnstagram. За 7 років подружнього життя знаменитості стали не тільки взірцем зіркового подружжя, але й батьками двох чарівних доньок – 5-річної Діани та 3-місячної Поліни.

Читайте також: Лілія Ребрик показала струнку фігуру в купальнику: фото

Лілія Ребрик, яка перебувала на зйомках в Одесі, напередодні старту нового сезону "Танців з зірками" вирішила згадати, як розпочиналась її романтична історія з Андрієм Диким.

Після проб з різними партнерами, я прийшла до керівництва й сказала, що хочу танцювати з Диким. На що мені кажуть: "Ти що, закохалася?" Я ж відповіла: "Дуже смішно!" Видно, вони ще тоді щось знали... А ми пручалися,
– згадала Лілія Ребрик.

Телеведуча таки вийшла на паркет з Андрієм Диким та вперше станцювали запальне танго. Ймовірно, цей пристрасний танець зародив сильні почуття в обох зірок.

"Мені ще дуже подобалося поєднання прізвищ "на паркеті Дикий Ребрик". Обидвоє – спортсмени. Обидвоє – знаємо, що таке перемога. Обидвоє вміємо працювати та йти до своєї мети. Й обидвоє не підозрювали, що вже через півроку не зможемо жити один без одного. А тоді, якби я знала, що Дикий стане моїм чоловіком, я би не розказувала йому так багато про себе в гримерці. Тому він про мене знає все", – пожартувала Лілія Ребрик, додавши кадри запального танго.