Материнство, участь у зйомках, тренування – попри такий щоденний графік Лілія Ребрик знаходить вільний час для свого блогу. Там акторка і телеведуча ділиться з прихильниками порадами щодо виховання дітей, хизується своїми успіхами в роботі чи звичайними кадрами з життя.

Читайте також: Лілія Ребрик похизувалася пишним бюстом: фото

Днями на її сторінці з'явились чергові фото, які приголомшили мережу ніжністю. Перед камерою Лілія Ребрик позувала зі своїми доньками – 6-річною Діаною та 5-місячною Поліною.

"Неможливо красива осінь... Ловіть порцію позитиву та яскравих фарб від дівочого складу Дикої сімейки", – з гумором написала Лілія Ребрик.

Перед камерою Лілія Ребрик позувала в бежевому костюмі та шкіряній куртці, до яких зірка підібрала кросівки. А от маленька Діана обрала для себе рожеву кофту з шортами, чорну шкіряну куртку та такого ж кольору колготи.

Дивлюся на старшеньку доньку і думку гадаю: "В кого це вона така модна?" Тепер так просто з хати не вийдеш, все під контролем,
– поділилась Лілія Ребрик.

Фото з осінньої прогулянки з'явились і на сторінці фотографа Андрія Галінського, який був автором чарівних знімків. За його словами, зустріч з телеведучою була спонтанною, однак від кадрів, зроблених в парку, неможливо втримати захоплення.