Творчий псевдонім для публічних людей – це звична практика. Однак інколи він настільки вживається з образом чи роботою селебрітіз, що вже й ніхто не пам'ятає, яким було справжнє ім'я кумира. Днями Лілія Ребрик взяла участь у програмі "Зірковий шлях", в якій чи не вперше розповіла про свій псевдонім.

Цікаво: Лілія Ребрик показала стрункі ноги в ультракороткій сукні

За словами телеведучої, її справжнє ім'я – Ліліана Тодорюк. Однак на початку своєї телекар'єри вона вирішила взяти псевдонім, який сподобався всім прихильникам та легко запам'ятовувався. І навіть весілля з хореографом Андрієм Диким, яке відбулось у грудні 2011 року, не змусило її позбутись псевдоніму. Телеведуча переконує, що не хотіла тяганини зі зміною документів, тому і після заміжжя залишилась Ребрик.

Я, до речі, коли вийшла заміж, вирішила: Ліліана Дика, дика лілія, дуже красиво звучить, але стільки документів треба було переробляти, стільки всього. Думаєш, ну нехай я там буду Ліліана Тодорюк, там Лілія Ребрик, а там вже Лілія Дика – в душі,
– з гумором розповіла вона.

Наразі Андрій Дикий та Лілія Ребрик виховують двох донечок. Тому телеведуча не оминула питань про вагітність і материнство. Всі прихильники звернули увагу, що Лілія Ребрик виходила щодня в прямий ефір та з легкістю вела ранкове шоу, перебуваючи весь час на підборах. Однак зірка переконує: це було не так складно пережити, як токсикоз.

"Вагітність – це не хвороба, я що перший, що другий раз так само говорила і продовжую говорити. Хоча, Боже, знали б ви, який у мене токсикоз був обидва рази, просто всі 9 місяців. Кожен день, кожен ранок, я не знаю, як це витримала, я народила набагато легше, ніж ці токсикози. Мені писали: "Боже, як ви на підборах? На дев'ятому місяці вагітності?" Люди добрі, ну скільки на тих підборах, це так красиво, коли дівчина вагітна і в милій сукні", – поділилась Лілія Ребрик.