Як відомо, Лілія Ребрик завжди знаходить вільний час для мандрівки та навіть, коли її доньці було всього кілька місяців, вирушила на сімейний відпочинок до Болгарії. Днями телеведуча показала чергові фотоЄ, на яких постала у суцільному білому купальнику, капелюсі та накидці. Свій пікантний образ Лілія Ребрик доповнила стильними окулярами з білою оправою.

Читайте також: Ідеальний прес та яскраве бікіні: Віка з "НеАнгелів" спростувала чутки про вагітність

Вже у дописі українська знаменитість зізналась, що світлини були зроблені не на курорті, а на знімальну майданчику. Лілія Ребрик бере участь у низці телепроектів та в одному з них постане перед глядачами у розкішному пляжному вбранні, яке підкреслило її пишний бюст. Наразі невідомо, де саме перспективна акторка зіграла запальну роль, однак фото вже встигли підкорити мережу.

"Сьогодні був ще один прекрасний знімальний день в кінопроекті, назва якого ще в таємниці... Коли б я ще дозволила собі покупатися в басейні в розпал робочого дня? Коли б я ще дозволила собі прийти в купальнику та капелюсі на роботу? Тільки в кіно! Тільки в кіно артистки під купальник надягають туфлі на підборах", – з гумором написала Лілія Ребрик, заінтригувавши прихильників.


Лілія Ребрик в купальнику / Instagram / @liliia.rebrik


Акторка Лілія Ребрик знялась у телепроекті / Instagram / @liliia.rebrik


Пляжний образ Лілії Ребрик / Instagram / @liliia.rebrik


Лілія Ребрик на зйомках / Instagram / @liliia.rebrik


Пікантні фото Лілії Ребрик / Instagram / @liliia.rebrik

Більше новин, що стосуються подій моди, шоу-бізнесу, кіно, краси та подорожей читайте на сайті LifeStyle 24, або ж заходьте за натхненням у наш Instagram.