В інстаграмі телеканалу "Україна" з'явились нові фото зі знімального майданчика "18-річного олігарха", які привернули увагу кіноманів. А в коментарі журналістам Лілія Ребрик розповіла кілька деталей нового проєкту "95 кварталу". Зокрема, актриса не приховувала, що грає роль мами повнолітньої дівчини, яка в один день багатіє. Однак з грошима в сім'ю приходять чимало проблем та курйозів, з якими головні героїні намагатимуться впоратись.

Дивіться також Лілія Ребрик засвітила стрункі ноги на зйомках серіалу: грайливе фото

"Моя героїня – ефектна білявка. Самодостатня, цілеспрямована, зі стервозним характером. При першій же зустрічі з колишнім вона дає йому соковитого ляпаса. Чисто теоретично в мене могла б бути 18-річна донька, але в моєму житті все склалося по-іншому, і я щаслива, що все сталося саме так", – розповіла Лілія Ребрик.


Лілія Ребрик у новій стрічці / Фото Instagram / @kanalukraina


Акторка Лілія Ребрик у "18-річний олігарх" / Фото Instagram / @kanalukraina


Лілія Ребрик / Фото Instagram / @kanalukraina

Що відомо про фільм "18-річний олігарх"

Це комедія, яка вийде на телеканалі "Україна" та складатиметься з 4 серій. За сюжетом, 45-річний олігарх дізнається про хворобу, яка може мати летальні наслідки. Та втримати це в секреті не вдається і всі партнери по бізнесу готові забрати частку свого колеги. Щоб врятувати компанію, олігарх переписує все своє майно не на дружину, а на позашлюбну доньку, з якою не бачився від народження дівчинки. Тому в головного героя буде обмаль часу, щоб налагодити стосунки з первістком та її ображеною мамою. І без курйозів тут точно не обійдеться.


Головні актори фільму "18-річний олігарх":

  • Іван Оганесян
  • Ірина Гришак
  • Лілія Ребрик
  • Катерина Гулякова
  • Дмитро Саранськ