Завжди усміхнена та життєрадісна українська акторка і телеведуча мріяла про театр і кіно з дитинства. Лілія Ребрик пригадала, як 23 роки тому втілити заповітне бажання допомогло Свято Купала. Історією вона поділилась в інстаграм-профілі.

До теми Нарешті зустрілися: Лілія Ребрик замилувала мережу сімейним фото з батьками та сестрою

Як Лілія Ребрик вступила до театрального вишу?

Саме 7 липня талановита дівчина з Чернівців мала вступний іспит до Київського університету театру, кіно і телебачення імені Карпенка-Карого. За народними повір'ями, у магічну ніч на Івана Купала все загадане обов'язково збувається. Тому вона вирішила не втрачати нагоди й загадала бажання на відмінно скласти іспит.

7 липня – знаковий для мене день! В ніч на Івана Купала я загадала бажання – чітке, конкретне, щире. І воно здійснилося! Вже за декілька днів я стала студенткою омріяного вишу,
– зізналась Лілія Ребрик.

Акторка та ведуча також запевняє, що мрії втілюватимуться у реальність, якщо вони конкретні та чіткі. З того часу вона ретельно підбирає кожне слово та уникає частки "не". Саме такий рецепт дійснення бажань вона порадила своїм прихильникам.

Образ Лілії Ребрик

Відвертий допис зірка доповнила фото у літньому вбранні, яке ідеально пасує для святкування Івана Купала. На ній смугаста сукня довжини максі з поясом у тон та відвертим декольте. Біло-блакитний образ ідеально доповнюють сережки, годинник, легка укладка та ефектний макіяж. Лілія Ребрик не приховувала свого захвату від сукні вільного крою й весело та усміхнено кружляла на камеру.