Про це повідомила Студентська ліга КВН Львова у Facebook.

Читайте також: Зеленський розкрив інтригу, чому створив партію "Слуга народу"

Так, 3 лютого в Одесі пройшов Гала-концерт шоу. Також за його результатами стало відомо про склад тренерів і команд для 4 сезону телевізійної "Ліги Сміху".

У новому сезоні творці шоу вирішили змінити аж п'ять з семи тренерів попереднього складу. Свої місця збережуть тільки Ігор Ласточкін й Оля Полякова. До них приєднаються:

Станіслав Боклан – відомий український актор;

Надія Дорофєєва – солістка групи "Время и Стекло";

Владислав Яма – хореограф, танцюрист і член журі кількох українських талант-шоу;

Юрій Ткач – учасник команди КВН "Дніпро", актор скетчкому "Країна У" та "Одного разу під Полтавою", учасник "Танців з зірками-2017";

Євген Кошовий – актор студії Квартал-95.

Тренери отримують нові команди. Так, суперблондинка Полякова обрала "Стоянівку" і "Вінницьких"; Ласточкін – "Пішло-Поїхало" і "Лукас", Дорофєєва – "Ніколь Кідман" і "Отдихаем вместе", Баклан – "30+" та "Млека", Ткач – "ВКВ" і "Стадіон Діброва", Кошовий – "Луганська збірна" і Джан", Яма – "Готель 72" і "Воробушек".

"Ліга сміху" – найбільший гумористичний проект в Україні, в якому команди-учасниці змагаються за кубок чемпіонів з гумору. Жарти, акторські здібності і вміння колективів імпровізувати оцінює зіркове журі з семи чоловік.

За правилами шоу "Ліга сміху", кожен із суддів обирає по 2 команди, для яких стає тренером на весь сезон. Кожною командою можуть зацікавитися відразу кілька потенційних тренерів, тоді вибір наставника залишається за учасниками. Протягом усіх ігор тренер не оцінює виступи своїх підопічних.