Зваблива співачка Настя Каменських неодноразово переконувала публіку в тому, що чудово ладнає зі своєю 64-річною матусею Лідією. Жінка у всьому підтримує зіркову доньку. Як виявилося, не став винятком й її союз з репером Потапом.

Читайте також: Мама Насті Каменських розповіла свою історію кохання

Лідія Каменських дала відверте інтерв'ю у програмі "Життя відомих людей" на телеканалі "1+1". Під час розмови вона не змогла оминути увагою стосунків зі своїм новоспеченим зятем. Жінка запевнила, що вони з виконавцем чудово ладнають. Переконливим аргументом їхніх ідеальних стосунків стало те, що до тещі Потап ніжно звертається "мама".

Просто моє життя, я прожила в любові. І Настя це бачила. Вона бачила, як ми кохаємо, яка у нас повага. Скільки років ми разом. І вона, мабуть, десь хотіла собі таку долю. І казала: "Мамо, мені Льоша мій трохи нагадує нашого тата". Тому я дуже задоволена. І такого я зятя хотіла,
– висловилася Лідія Каменських.

З повагою жінка ставиться й до здорового способу життя подружжя. Для Насті та Олексія вона готує чимало правильних смаколиків, рецепти яких їй довелося опанувати.

Я ж знаю рецепт правильних котлеток. Я їм готую. І буває навіть вони не знають. Коли вони були в Мексиці, я знала, коли прилетять. Думаю – та приготую їм котлетки. Вони приїдуть, будуть голодні. Я ж люблю їх. Це ж мої дітки,
– прокоментувала мама Каменських.