Харизматична Леся Нікітюк мала досить вдалий рік. Зірка засвітилась у популярних шоу та зуміла поєднати кілька телепроектів. Зокрема, Леся Нікітюк щотижня тренувалась до випусків "Танці з зірками 2018" та складала компанію Сергію Притулі у "Хто зверху?" Після таких насичених буднів ведуча вирішила зробити паузу, подавшись на відпочинок.

Читайте також: Піджак на голе тіло і спокусливе боді: Леся Нікітюк знялася для чоловічого журналу XXL

Я 6 місяців гарувала без вихідних! Тому не дивуйтесь, що тепер в моєму Instagram буде багато їжі, сонця, шопінгу та моря,
– анонсувала Леся Нікітюк.

Спершу зірка заінтригувала прихильників знімком зі столичного аеропорту. Леся Нікітюк позувала у стильному вбранні на фоні летовища.

Згодом кумедна телеведуча все ж зізналась, яку країну вона обрала для омріяного відпочинку. Леся Нікітюк "не поскупилась" та відвідала Об'єднані Арабські Емірати, які вважаються одним із найдорожчих туристичних місць. Зірка показала перші кадри з сонячного курорту, засвітивши струнку фігуру в темному купальнику.

Без Photoshop, – з гумором написала вона.

Окрім цього, телеведуча опублікувала кількасекундне відео, на якому вона в чорній пляжній накидці та купальнику крокує поміж двох басейнів. Спокусливий образ Лесі Нікітюк приголомшив її прихильників.