У програмі "Світське життя" Леся Нікітюк вперше заговорила про завершення колишніх стосунків. Зірка жартома розповіла, що їй з коханим наврочили, тому й не вдалось зберегти почуття.

Читайте також: Леся Нікітюк похизувалась випадковою зустріччю зі світовою знаменитістю: фото

"Я зарікаюся, ніколи не буду ляпати. Начепила дві шпильки. Все мовчу, щоб не зурочити", – з гумором зазначила Леся Нікітюк.

Зірка не прокоментувала, чи остаточно завершила той роман із загадковим "сусідом", однак вирішила розповісти про недоліки своєї популярності. За словами Лесі Нікітюк, публічність завжди стає на заваді міцним стосункам. Водночас її слава не стала остаточною причиною останнього розриву.

Публічність завжди буде однією з причин важких стосунків. Бо коли ти десь відпочиваєш, люди, які навколо тебе, можуть підбігти і почати фотографувати. До цього звикнути звичайній людині дуже важко. Але це не основна причина розриву,
– додала Леся Нікітюк.

Наразі телеведуча є активним блогером та щодня публікує яскраві кадри зі своїх буднів. Саме на сторінці в Instagram Леся Нікітюк зізналась, що більше не зустрічається із загадковим чоловіком, якого вона називала "сусідом". Сталось це всередині лютого 2019 року.

"Ми розійшлись, як у морі кораблі", – написала у блозі Леся Нікітюк, додавши символічне фото, на якому постала сама на пляжі.