Як зізналась Леся Нікітюк, вже кілька ефірів поспіль зіркові судді критикують її танці. Тому всі старання залишаються низько оціненими. У 9 прямому ефірі після яскравого виступу телеведуча отримала 21 бал та опинилась вкінці турнірної таблиці. Проте глядачі надали зірці підтримку, врятувавши її від виходу з шоу.

Читайте також: "Танці з зірками 2018" 9 випуск: якими цирковими номерами дивували учасники шоу

Друзі, черговий виступ, на думку журі, був провальним. Як завжди. Леся – вигнанець цього шоу. Я просто не розумію: коли я танцюю добре – 21 бал і ми вкінці турнірної таблиці, коли танцюю погано – те саме. Що робиться взагалі? Де справедливість, де вона?
– заявила Леся Нікітюк.

Згодом в Instagram-stories телеведуча опублікувала відео, на якому всі учасники проекту підтримали її та назвали виступ найкращим. Водночас Леся Нікітюк звернулась до прихильників із запитанням, чи варто їй покинути паркет. На це люди миттєво відреагували та запевнили, що телеведучій не слід цього робити. Леся Нікітюк все ж прислухалась до прихильників та оприлюднила умову, за якої вона точно покине "Танці з зірками 2018".

"От коли вас буде не 13%, а 87% – тоді піду. Дякую за підтримку", – написала вона, опублікувавши результати опитування свого блогу.

Журналісти LifeStyle 24 вирішили поцікавитись: чи варто Лесі Нікітюк покидати паркет?