На нові публікації Лесі з нетерпінням чекають більш, ніж 3 мільйони підписників. Нікітюк поділилася черговою звабливою світлиною та заговорила про актуальну тему для багатьох дівчат – пластику та естетичну хірургію. На її особистій сторінці в інстаграмі з'явився відповідний допис.

Читайте також: У бежевому плащі: Леся Нікітюк похизувалася стильним весняним образом

Блогерка позує перед камерою у вбранні від улюбленого бренду. Вона одягнена у блакитний костюм із принтом у вигляді розколотого кокосового горіха, який складається із топу та коротких шортів. Такий комплект гарно підкреслив апетитні сідниці телеведучої та її стрункі ніжки. Волосся красуня вклала рівно, а на обличчі зробила легенький макіяж.


Леся Нікітюк похизувалася апетитними формами / Instagram / @lesia_nikituk

На другому знімку Леся вирішила трішки проекспериментувати із зовнішністю за допомогою фотошопу. Вона кардинально змінила риси свого обличчя: збільшила очі та змінила їх колір, губи зробила більш пухкими, а також зробила акцент на вилицях.

Що б ви хотіли змінити на обличчі? Ніс, губи, вилиці? Зізнавайтеся, хто з вас щось собі колов? Якщо у мене в підписниках є косметологи, напишіть, до яких процедур найчастіше вдаються дівчата,
– написала під фото Леді Ле.


Леся Нікітюк заговорила про пластичні операції / Instagram / @lesia_nikituk