Інформація про продаж з'явилась на офіційному сайті американського аукціону Bring a Trailer. За офіційними даними, авто DeLorean DMC-12 є у відмінному стані. Попередні власники машини, які придбали її ще у 1981 році, зберегли оригінальні деталі, що привернуло увагу кіноманів. Наразі вартість авто становить 32 тисячі доларів.

Дивіться також: Найкращі фільми на вечір: список комедій і драм, які не дадуть нудьгувати

Окрім цього, представники аукціону пропонують купити і точну копію пікапу, яку водив головний герой Марті Макфлай. До комплекту вони додали і атрибутику фільмів "Назад у майбутнє", зокрема, скейтборд, кросівки з автоматичними шнурівками, "газету майбутнього" 2015 року та навіть стару відеокамеру. Власник культового авто також отримає водійські права головного героя.


На аукціон виставили реквізит фільмів "Назад у майбутнє" / Bring a Trailer

Дивіться відео, як виглядає тепер авто з "Назад у майбутнє":

З часу виходу культової фентезійної кінострічки пройшло уже 35 років, а вона не припиняє бути популярною серед кіноманів. За опитуваннями американців, понад 70% людей хотіли б переглянути продовження улюбленого фільму "Назад у майбутнє".

За сюжетом, звичайний підліток Марті Макфлай подорожує у часі зі своїм другом – геніальним винахідником Емметом Брауном. На головних героїв чекало чимало пригод і таємниць минулого.

Фільм
Фільм "Назад у майбутнє" / Кадр з фільму