Про це повідомляє портал TMZ з посиланням на власні джерела. За попередньою інформацією, 95-річний Стен Лі має проблеми із серцевою активністю та дихання.

Читайте також: 10 кращих фільмів від Marvel, які варто переглянути ще раз

Раніше Стен Лі скасовував кілька заході через погане самопочуття. Але зараз лікарі оцінюють його стан, як стабільний.


Стена Лі госпіталізували

На початку січня навколо Стена Лі розгорівся секс-скандал. Кілька молодих медсестер стверджують, що він неодноразово мацав і домагався їх, а також вимагав його задовольнити у сексуальному плані. Компанія, яка надавала робітниць, поки що судового позову так і не подала.

Адвокати, що представляють Лі, заперечують всі звинувачення, називаючи їх помилковими і підлими. Вони заявляють, що їхній клієнт став метою вимагачів. Представники компанії Vitale Nursing Inc, яка на даний момент надає догляд на дому за Лі, стверджують, що він вихований, добрий і поважний.

Стен Лі – редактор і творець персонажів коміксів, а також колишній президент і голова ради директорів відомого видавництва "Marvel Comics".

У співпраці з декількома художниками (найвідоміші — Джек Кірбі і Стів Дітко) він створив безліч відомих персонажів коміксів, таких як Людина-павук, Фантастична четвірка, Люди Ікс. Стен Лі зіграв епізодичні ролі в багатьох фільмах знятих за мотивами коміксів Marvel. Зокрема: "Люди Ікс", "Люди Ікс: Остання битва", "Людина-павук", "Людина-павук 2", "Залізний людина", "Шибайголова", "Халк", "Фантастична четвірка".