На прем'єрному показі "Макбета" 25 вересня шанувальники могли б насолодитись партією Домінго, але він вирішив не тривожити всіх своєю присутністю та піти з вистави і загалом з опери. Відомо, що 20 жінок звинуватили співака у секс-домаганнях, тому наразі триває слідство щодо персони Пласідо.

Читайте також: Модель звинуватила одруженого Кевіна Харта у таємному зніманні сексу на камеру з нею

Замість нього на сцену Метрополітен-опери в постановці вийде сербський співак Желько Лучич, а його партнеркою стане російська оперна співачка Анна Нетребко.


Сторінка Пласідо Діонго в Метрополітен-опері Нью-Йорка / Metropolitan Opera

Про відхід Пласідо з опери в Нью-Йорку підтвердили і в самому "Метрополітені": "Metropolitan Opera підтверджує, що Пласідо Домінго погодився скасувати всі майбутні виступи. Met і Домінго досягли угоди про те, що йому слід відмовитися". Про це повідомляють на The New York Times.

Щодо ймовірних жертв домагань, то Пласідо Домінго звинуватили у серпні цього року 9 жінок, а у вересні – ще 11. Йдеться про події 70-80-х років. Від виступів з іспанцем вже відмовили Філадельфійський оркестр та Лос-Анджелес опера. Представники Домінго у свою чергу називають заяви 30-річної давності справжнім пригніченням, а взаємини, у які вступав Домінго, були, начебто, тільки з обопільної згоди.