Про це повідомляють у Huffington Post France.

Легенда французького кінематографа померла у вівторок, проте ЗМІ стало відомо про це тільки зараз. Як зазначили у виданні, її друг Жак Женврен зазначив, що стан Дар’є значно погіршився за останній рік, зіграло в цьому роль і невдале падіння.

Читайте також: Російська акторка померла у США

На звістку про смерть легенди французького кіно вже відреагувала французький міністр культури Франсуаза Ніссен.

"Її талант, її благородство висвітлювали французький кінематограф. Даніель Дар’є вміла грати абсолютно будь-яку роль з небувалою природністю", – написала Ніссен у своєму Twitter.

Актриса Даніель Дар’є була однією з найбільш популярних актрис 1930-1960 років. Шлях на великі екрани відкрився перед нею після її першої ролі в кіно, на той момент їй було всього 14 років. Тоді вона зіграла у своєму першому музичному фільмі "Бал".

Легендарна Дар’є зіграла в більш ніж 140 фільмах, серед яких найбільшу популярність їй принесли ролі у фільмах: "Майерлинг" (1936 рік), "Гнів Парижа" (1938 рік), "Олександр Великий" (1956 роки), "Дівчина з Рошформа" (1967), "Червоне і чорне" (1954 рік) та багато інших.


Даніель Дар’є


Даніель Дар’є


Даніель Дар’є


Даніель Дар’є


Даніель Дар’є


Даніель Дар’є

Серед останніх фільмів, в яких знялася Даніель, стала комедія "Вісім жінок" і драма "Я так довго чекав тебе".

Уривок з фільму "Вісім жінок" з Даніель Дар'є дивитись онлайн:

Крім того, Дар’є багато співала, виступала з концертами і грала в мюзиклах. За свою кар’єру зірка випустила близько 20 музичних альбомів.

Даніель Дар'є співає дивитись онлайн:

У 2002-му артистка отримала "Срібного ведмедя" Берлінського кінофестивалю за роль у стрічці "Вісім жінок". Завдяки цьому ж фільму Європейська кіноакадемія визнала її найкращою актрисою, а також вона отримувала премію "Сезар" і театральну премію імені Мольєра.


Даніель Дар’є