На іноземному сайті We Got This Covered з'явилася інформація про продовження культової історії. Така звістка неабияк розбурхала цікавість фанатів, адже їх вже неодноразово дражнили чутками про зйомки нової частини, що згодом виявлялося неправдою.

Цікаво! Зірка "Гаррі Поттера" Деніел Редкліфф приєднався до Marvel: актор зіграє нового супергероя

Однак у джерелі запевняють, сиквел "Гаррі Поттера" вже на стадії розробки і творці знають, навколо чого розгортатиметься сюжет.

Як зазначається на сайті, події у продовженні відбуватимуться через 20 років після завершення культової історії – перемоги Гаррі Поттера над неймовірно сильним Лордом Волдемортом. Передбачається, що в центрі сюжету буде донька темного чарівника, яка намагатиметься воскресити улюбленого батька. І боротися з нею доведеться сину Гаррі Поттера – Альбусу Северусу.

Повідомляється, що відомі нам актори повернуться до своїх ролей, а Джоан Роулінг приєднається до написання сценарію.

До слова: Найзаможніша письменниця світу: який річний прибуток Джоан Роулінг


Кадр з першої частини "Гаррі Поттера" / IMDb

Нагадаємо, сага про сироту Гаррі Поттера, який володів надзвичайними магічними здібностями, бере свій початок у 1997 році. Саме тоді Джоан Роулінг видала першу частину книги, яка отримала неабияк успіх. Вже у 2001 році кінокомпанія Warner Bros. представила дебютну екранізацію – перший епізод "Гаррі Поттер і філософіський камінь", а британська письменниця тим часом працювала вже на четвертою книгою.

У 2007 році Роулінг випустила фінальну книгу, яка отримала назву "Гаррі Поттер і Смертельні реліквії", яку кінокомпанія Warner Bros. розділила на два епізоди. Так, з семи книг студія зняла вісім повнометражних фільмів, останній з яких вийшов у 2011 році.

У 2016 році Джоан Роулінг випустила п'єсу "Гаррі Поттер і прокляте дитя", а студія Warner Bros. два приквели – "Фантастичні звірі і де їх шукати" та "Фантастичні звірі: Злочини Ґріндельвальда" (2018). Однак жоден з нових проєктів не отримав такого ж успіху, як оригінальна частина "Гаррі Поттера".

Фантастичні звірі: Злочини Ґріндельвальда: трейлер українською дивитися онлайн