Національна рада кінокритиків США 27 листопада оголосила переможців премії за результатами фільмів, прем’єри яких відбувались протягом 2018 року.

Читайте також: Претенденти на "Оскар-2019": рейтинг IMDb

Відтак, співачка Леді Гага стала найкращою актрисою за головну участь у фільмі "Народження зірки", у якому зіграла з актором Бредлі Купером, який водночас став і режисером стрічки. Українська прем’єра фільму відбулась 11 жовтня. Детальніше про фільм ви можете прочитати тут.

"Народження зірки": дивитись трейлер фільму онлайн

Звання "Найкращого актора року" отримав американський актор Вігго Мортенсен, який зіграв у фільмі "Зелена книга". Цей же фільм став найкращим у своїй категорії і почесну нагороду забере режисер кінокартини Пітер Фарреллі.

Найкращим анімаційним фільмом стала "Суперсімейка-2" режисера Бреда Берда, а найкращим фільмом іноземною мовою – "Холодна війна" режисера Павла Павліковського.

Нагородження Національною радою кінокритиків США відбудеться на концерті NBR Awards 8 січня 2019 року. Варто додати, що підсумки цієї нагороди часто збігаються з визначенням лауреатів премії "Оскар", яка відбудеться 24 лютого 2019 року в театрі Dolby Theatre у Лос-Анджелесі.