Знаменита співачка Леді Гага полюбляє дивувати своїх прихильників яскравими сценічними та буденними образами. Однак не тільки вигляд артистки привертає увагу прихильників, але й ефектні шоу на її концертах.

Читайте також: Епатажна Леді Гага засвітила засмаглі сідниці біля басейну: фото

Так, спеціально для свого гучного туру Enigma поп-співачка замовила величезну металеву конструкцію, висота якої сягала 3 метрів. Під час виступу Леді Гага залізла на неї в костюмі срібного кольору з дзеркальними вставками. Однак футуристичні декорації дещо підвели артистку та просто посеред номеру вона зачепилась за якусь деталь конструкції та ледь не впала. Спіймали всесвітньо відому артистку танцівники з її шоу-балету.

Згідно з роликом, який прихильники одразу ж опублікували у мережі, Леді Гага продовжила співати трек Judas та вдала, наче це було частиною ефектної постановки.

Та це не єдиний конфуз, який трапився з Леді Гагою у Лас-Вегасі. На відкритті виставки Haus of Gaga артистка прийшла в епатажному образі: кроп-топі та об'ємній фатиновій спідниці помаранчевого кольору. Однак під час фотосесії Леді Гага, обіймаючи підопічних, засвітила спідню білизну. Фотографи встигли зняти конфуз.

Haus of Gaga – творча група, яка спеціально для артистки створює одяг, аксесуари, реквізити та декорації для виступів. Леді Гага виставляє на показ результати роботи своїх підопічних та знайомить світ з авторами її екстравагантних сценічних образів.


Леді Гага оконфузилась у Лас-Вегасі / Getty Images