Фестиваль Харві вирішив організувати у далекому 1986 році разом з друзями. Тоді він як символ волі спалював опудало людини. За однією з версій, він прощався зі своїми старими невдалими стосунками. Першими соратниками у справі Харві були члени товариства какофонії Сан-Франциско.

Читайте також: Помер Ларрі Харві – засновник одного з найвідоміших фестивалів світу Burning Man

"Я "спалював" свою подругу, ти чуєш це? Я "спалював"тадвоката моєї дівчини. Я зробив це, щоб було цікаво! Звідки ця людина прийшла, я не знаю", – розповідав художник про своє творіння.

Спершу фестиваль був "домашнім", та вже в 1993 році на нього зібралися близько тисячі творчих особистостей. А зараз Burning Man збирає на 8 днів 70 тисяч осіб у пустелі Блек-Рок в Неваді (сюди він переїхав у 1990-му).

Початок фестивалю Burning Man

Фестиваль став однією з найвідоміших культурних подій в США. У ньому брали участь актори, художники, політики, бізнесмени і знаменитості, такі як Кеті Перрі та Вілл Сміт.

Харві був керівником проекту та займав пост голови в компанії Burning Man. Також він "підпрацьовував" керівником художнього департаменту та філософським офіцером.

Читайте також: Burning Man 2017: фантастичні знімки з фестивалю

Також він активно співпрацював з владою та часто пропонував свої проекти і розроблені ним закони. Окрім того, він проводив чимало менших фестивалів та виставок.

Харві періодично виступав з лекціями. Зокрема, його запрошували Гарвардський та Колумбійський університети, Walker Art Center, The Commonwealth Club Каліфорнії, The Economist, Оксфордський студентський союз, Southbank та багато інших.

Народився Харві у 1948 році в Орегоні. До Сан-Франциско він переїхав у 1969-му, де одружився з Патрісією Джонсон. У пари народився син Трістан, який називає Харві люблячим та чуйним батьком.

Сам ж Харві з ранніх років захоплювався історією, психологією та філософією. Проте працював Ларрі теслею та ландшафтним художником.

Відео про фестиваль Burning Man: