Встигніть до середини лютого: 6 квітів, які вже потрібно сіяти на розсаду

13 лютого 2024, 10:53
Читать новость на русском

Джерело:

UkrMedia

Для деяких квітів лютий – це місяць, коли їх варто сіяти на розсаду. Тоді ви отримаєте пишне цвітіння та радітимете красивому саду аж до перших заморозків.

Зокрема, йдеться по примулу, дзвіночок карпатський та гвоздику турецьку. Які ще цвіти потрібно посіяти на розсаду до середини лютого, читайте у матеріалі. 

До речі Невибагливі у догляді: 5 квітів, які обов’язково треба посадити біля будинку

Примула

Примулу найкраще сіяти у середині лютого, адже тоді красиві квіточки тішитимуть вас вже ранньою весною. Рослину не варто садити надто глибоко у горщик, бо тоді земля почне пересихати. Насіння потрібно ретельно розподілити та додати у ґрунт води. Однак вона не повинна застоюватися. 

Геленіум осінній

У середині лютого геленіум осінній потрібно сіяти на розсаду у спеціальний ящик. Місткість обгортають поліетиленовим пакетом та ставлять у холодильник десь на один місяць. Згодом її необхідно перемістити у тепле приміщення, де є доступ до штучного освітлення. 

Геленіум осінній потрібно посіяти до середини лютого / Фото Pexels

Меконопсис Шелдона 

Меконопсис Шелдона любить родючу та пухку землю. Приміщення, у якому ви збираєтесь тримати розсаду, має бути добре освітлене та мати температуру повітря 12 градусів. Як тільки побачите, що починають з'являтися перші паростки, їх одразу потрібно пересадити у різні горщики. 

Гвоздика турецька

Деякі садівники починають садити гвоздику турецьку ще у січні. Однак можна це робити й у лютому. Рослину сіють разом з сумішшю з піску та листового перегною. Насіння має бути на глибині 1 сантиметр та на відстані 3 сантиметри. Після посадки його варто накрити папером. 

Дзвіночок карпатський

Насіння дзвіночка карпатського є досить дрібним. Тому його потрібно садити в легкий та водонепроникний ґрунт, який перед тим необхідно добре зволожити. Насіння не варто сіяти дуже глибоко. Крім того, перед тим його обов'язково обприскують водою. Сходити рослина починає вже через два-три тижні. 

Ампельна петунія

Найголовнішими етапами догляду за ампельною петунією є видалення сухих суцвіть, регулярний полив та додавання добрив. Якщо все робити правильно, то рослина цвіте з червня й аж до перших заморозків. Крім того, вона є дуже стійкою до дощів та вітрів, які ще можуть бути навесні.