Ірина Федишин вкотре опублікувала серію фотографій на особистій сторінці в інстаграмі. Щодня вона ділиться з підписниками цікавими моментами з життя. Сьогоднішній день не став винятком і зірка показала активності з дітьми.

Читайте також У штанах кольору фуксії і чорному топі: Ірина Федишин покаталася на велосипеді в Карпатах – фото

Артистка разом із синами – Юрчиком та Олегом і чоловіком Віталієм покаталася на квадроциклі. Для такого заняття вона обрала чорний топ, світло-сині джинси та рожевий піджак. Поєднала вбрання із білими кросівками, на які одягнула бахіли, щоб не забруднити. На голові у знаменитості бачимо шолом, а на обличчі вона зробила природний макіяж з акцентом на губах.

"Активне літо", – коротко написала в публікації Ірина.

Для перегляду фото гортайте праворуч

Після активного відпочинку сім'я відправилася у фентезі-парк "Нова Софіївка", що в Умані. Там усі насолодилися красою природи, розвагами, а також зробили яскраві світлини.

Для перегляду фото гортайте праворуч

Оскільки цього року подорожувати за кордон небезпечно, то популярними стають мандрівки Україною. Ірина вже встигла побувати у замках Львівщини, в Карпатах, тепер відвідала Умань. Схоже, що виконавиця планує побувати у багатьох цікавих місцях рідної землі, тому чекатимемо на її нові публікації.