Чимало артистів були особисто знайомі з Андрієм Кузьменком, тому новина про його раптову смерть приголомшила весь шоу-бізнес. З часу трагедії минуло 5 років, а і досі колеги Кузьми не можуть повірити, що культового артиста більше немає. З нагоди роковин вони масово опублікували в мережі дописи, у яких поділились спогадами про "Скрябіна" та спільними з ним фото і відео. Як це було – дивіться у добірці LifeStyle 24.

Читайте також: Роковини смерті Андрія Кузьменка: кого ми втратили

Політик і лідер гурту "Океан Ельзи" Святослав Вакарчук: "5 років вже пройшло... Та він все рівно тут, з нами, у його піснях, що живуть в кожному з нас. Кузьма Скрябін, 02.02.2015. Пам'ятаємо".

Наталія Могилевська: "Кузьма, я тебе люблю! Дякую, що ти вмів так радіти життю".

Ірина Білик: "Сьогодні хочеться мовчати… І згадувати найкращого".

Телеведуча і акторка Лілія Ребрик: "Кузьма. 5 років, як тебе не стало... Світла пам’ять... Вічна пам’ять… Кліп, в якому мені пощастило знятися".

Яніна Соколова: "5 років. Все як вчора. Ти нікуди не дівся з серця. Твоя музика назавжди".

Марічка Бурмака: "5 років без Кузьми. І от про що я думаю ці 5 років: музиканти не можуть бути по різні боки барикад! Є ситуації, є обставини, є якісь домовленості, коли всі все розуміють... Але саме музикантів хочуть протиставити одне одному! Це так фальшиво виглядає перед лицем вічності. "Люди як кораблі" – це і про мене теж. Він же мав рацію, коли казав, що нічого не міняється і наш політикум в більшості аморальний, довіряти варто тільки найближчим… Музиканти не вмирають. "На даху добре дивитися в небо".

Олександр Пономарьов: "Кузьма, пам'ятаємо". Окрім цього, артист опублікував фрагменти спільного інтерв'ю з Кузьмою "Скрябіним".

Що відомо про смерть Андрія Кузьменка?5 років тому лідер гурту "Скрябін" загинув в моторошній ДТП біля села Лозоватка (Криворізький район Дніпропетровської області) близько 8:20 ранку. Його позашляховик зіткнувся з молоковозом. У салоні машини перебували ще дві жінки, які внаслідок аварії отримали поранення. Водночас Андрій Кузьменко загинув на місці ДТП. Напередодні смерті Кузьма з гуртом "Скрябін" дав гучний концерт у Кривому Розі, тому чимало прихильників не могли повірити в новину про смерть артиста.

Прощання з виконавцем відбулось у Львові в Преображенській церкві. Поховали Кузьменка на Брюховицькому кладовищі (біля Львова) у родинному склепі Кузьменків. У співака залишилась донька Марія-Барбара, дружина Світлана та батьки Ольга і Віктор Кузьменки.