Відвертими кадрами Катя Осадча вже не вперше ділиться в інстаграмі, щоразу демонструючи підтягнуте тіло. У перерві між роботою вона вирушила на водну прогулянку Дніпром з Юрієм Горбуновим і сином Іваном. Без пікантних фото на палубі яхти, якою керував чоловік, не обійшлося.

До теми Катерина Осадча продемонструвала стрункі форми у купальнику після кількох місяців карантину

Катя Осадча засмагала в чорному купальнику без бретелей з чорними вставками. Її лаконічний пляжний образ акцентував на всіх перевагах тендітної фігури: струнких довгих ніжках та сталевому пресі.

Від палючого сонця знаменитість обрала масивні чорні окуляри, а волосся зібрала в низький хвіст. Відверте декольте вона прикрасила довгим ланцюжком, що звисав до грудей. Прихильники в коментарях пригадали її модельне минуле й наголосили, що зірка не втратила навички позування й досі.

Катя Осадча зізналася, що цього року замість тривалої відпустки насолоджуватиметься купанням в найближчих водоймах, готуватиме вечері вдома, дивитиметься кіно на вулиці, гулятиме порожніми вулицями вечірнього міста і вигадає ще тисячу безпечних розваг для себе і родини.


Катя Осадча похизувалася підтягнутим тілом в купальнику / Фото: Instagram / @kosadcha


Катя Осадча на яхті з сином Іваном / Фото: Instagram / @gorbunovyuriy


Катя Осадча в купальнику / Фото: Instagram / @gorbunovyuriy