Щороку мода на купальники змінюється і те, що було шалено популярним кілька років підряд, цьогоріч вже про такий купальник варто забути.

Перед вибором купальника насамперед варто визначитись із фасоном: це буде класичний закритий купальник чи спокусливе міні-бікіні. Тут величезне поле для фантазії та вибору. Головне, аби обраний вами фасон точно підкреслював фігуру та приховував дрібні недоліки.

Читайте також: Як і навіщо вибирати сонцезахисні окуляри

Стиліст Маргарита Мурадова виділила 7 основних трендів на купальників у 2017 році і ми спішимо поділитись з вами.

Модні купальники 2017 року

Купальники з рюшами

Один із основних трендів цього сезону дістався і до купальників. Така оздоба може бути як на верхній, так і на нижній частині купальника. Він робить пляжний образ жіночним, романтичним та оригінальним.

Яскравий купальник із рюшами

Красивий білий купальник

Однак у цьому випадку варто обрати правильне місце для розташування рюш: якщо у вас об’ємний низ, краще уникати оздоби на трусиках, і навпаки. Також дівчатам із погано вираженою талією не слід обирати купальники із рюшами на лінії талії.

Китиці

Оздоблення китицями – теж один із основних трендів сезону. Вони можуть прикрашати як топ, так і нижню частину купальника. Їх може бути дуже багато або дуже мало (наприклад, одна велика). Але такі деталі роблять купальник оригінальним і ви точно не залишитесь непоміченою.

Оригінальний купальник із китицями

Модний купальник на літо

Укорочений топ замість класичного верху

Зараз дуже модно замінювати класичне бра на укорочені топи із рукавами чи без. Звісно, це не просто футболка, а частина купальника, однак із трохи масивнішим верхом.

Яскравий купальник для відпустки

Купальник із масивним верхом

Цей варіант підходить струнким дівчатам та жінкам із об’ємними грудьми. Може бути чудовий доповненням до вашого пляжного образу, якщо одягнути шорти чи спідницю із завищеною талією. Тож у цьому випадку вже непотрібно одягати футболку, аби вийти в місто після купання.

Прозорі деталі

Особливо гарно та сексуально такі вставки виглядають на суцільних купальниках, якщо їх розташувати, наприклад, збоку чи вгорі.

Купальник із прозорими вставками робить образ оригінальним

Красивий купальник із прозорими елементами

Білий купальник із прозорими вставками

Для особливо сміливих можна навіть більшість купальника зробити напівпрозорим, а лише потрібні місця закрити суцільною тканиною. На пляжі така відвертість не засуджується, однак завжди варто пам’ятати про рамки.

Тваринний принт

Неочікувано, але так. Теперішня мода повернулась до 90-х, коли такі купальники були мегапопулярним трендом. Найактуальнішим можна назвати леопардовий принт, а слідом за ним йде малюнок зебри.

Модний купальник із тваринним принтом

Сміливий купальник із леопардом

Завищена лінія трусиків

"Рятувальники Малібу" сильно повпливали на пляжну моду, тож одним із трендів 2017 року став купальник із завищеною лінією трусиків.

Купальник із цікавим принтом

Купальник в стилі "Рятувальники Малібу"

Такі бікіні чудово виглядають на дівчатах із різними типами фігури та роблять ноги набагато довшими.

Купальник із високою лінією трусиків

Завищена талія

Тренд, який не виходить з моди вже кілька сезонів. Однак що стосується купальників, то при їх виборі варто бути дуже уважним. Низ купальника не приховує недоліки фігури (як усі звикли думати), а навпаки – робить усі зайві кілограми ще помітнішими та створює ефект "підгузника".

Спокусливий купальник із високою талією

Купальник із цікавим принтом

Якщо вам є що приховувати, то дуже відповідально треба ставитись до вибору схожого купальника, адже неправильна посадка може зруйнувати весь образ.