Як повідомляє Dazed, цей оливковий поношений кардиган із пропаленими дірками від сигарет не лише був проданий за 334 тисячі доларів, а й виграв усі можливі номінації "найдорожчого светру". Гітару виконавця (Fender Mustang), зроблену на замовлення в 1993 році для світового турне Nirvana "Utero", продали лише за 6 тисяч доларів.

Читайте також: У США продають будинок, в якому застрелився Курт Кобейн: фото

Саме у цьому кардигані бренду Manhattan Курт Кобейн з'явився на записі MTV Unplugged в листопаді 1993 року. Також у светрі є записки від Кортні Лав, що підтверджують його справжність. У виданні додають, що з моменту, коли цей кардиган Курт Кобейн одягав останній раз, його так і не прали.


Курт Кобейн з'явився на записі MTV Unplugged в листопаді 1993 року / Архівне фото

Цікавий факт: за словами модного експерта Кімберлі Крісман-Кемпбелла, у кардигана доволі цікава історія. Його виготовили між 1960 і 1965 роками, незадовго до народження Кобейна в 1967 році. Тобто кардигану вже близько 59 років. А сам співак, ймовірно, придбав його в Сіетлі на початку дев'яностих.

Виступ Кобейна у культовому кардигані: відео

Ім'я нового власника светру невідоме. Але до цього річ Курта Кобейна була у бізнесмена Гаррета Клетджіяна. За його словами, він відчував надто великий тиск від володіння пам'яткою рок-н-ролу.

Це дивна, потужна річ, коли ти робиш щось подібне, коли ти одягаєш чужий одяг. Це, як коли кажуть, що ти повинен ходити в чужому взутті. Коли я надягав це, мені здавалося: "Ага, ні. Боже, я не хочу цього носити",
– розповів чоловік.