Як йдеться у матеріалі The Wrap, режисерами нового фільму "Крик" будуть автори комедії "Гра в хованки" – Метт Беттінеллі-Олпін та Тайлер Джиллетт. А от сценарист попередніх фільмів "Крик" Кевін Вільямсон займе крісло виконавчого продюсера.

Важливо: Скасування гучних прем'єр та карантин: як коронавірус зруйнував плани Голлівуду

Наразі інших деталей п'ятої частини кінострічки автори не розкривають. Невідомо також, чи стане новий "Крик" продовженням попередніх частин, чи буде окремим фільмом, непов'язаним з головними героями франшизи. Зйомки, за попередніми даними, розпочнуть вже у травні 2020 року.


Культовий фільм "Крик" повернеться на екрани / ScreenGeek

Як відомо, вперше фільм жахів вийшов на великі екрани у 1996 році. Режисером дебютної кінострічки франшизи став Вес Крейвен. Після успіху в прокаті кінопроєкт продовжили на ще три частини, які презентували у 1997, 2000 та 2011 роках.

У центрі сюжету хоррору – історія дівчини Сінді Прескот. Саме вона може стати черговою жертвою маніяка в масці, який вже нажахав містечко Вудсборо. Однак Сінді щоразу вдається втекти. Фільми поєднали гумор та криваві сцени, що сподобалось тисячам кіноманів.


Головні актори фільму "Крик" / ScreenGeek