У грудні 2019 року стало відомо, що зірка "Сутінок" отримала звання найкращої актриси десятиліття. Тут ми перераховували найкращі роботи Крістен Стюарт за той час. А вже сьогодні, 27 лютого, ви самі можете переконатися у тому, що її акторські здібності – це талант поєднаний зі зусиллями.

Цікаво: Що подивитись в кіно цього тижня: український фільм "Черкаси" і байопік про актрису Сіберг

Прем'єра довгоочікуваного байопіка "Проти всіх ворогів: історія Джин сіберг" стартує вже сьогодні.

Як відомо, сюжет фільму "Проти всіх ворогів" (Seberg) заснований на реальних подіях. В основу сценарію, над яким працював Бенедикт Ендрюс, покладено біографію відомої французької акторки 60-х років Джин Сіберг.


Джин Сіберг та Крістен Стюарт у ролі Джин Сіберг / Колаж: LifeStyle 24

На піку своєї кар'єри кіноактриса почала виступати за права афроамериканців та корінних народів США. Зі знаменитості у галузі кіно перетворилася на скандальну французьку селебріті. Після її гучних виступів і заяв ФБР завело на неї справу з метою проведення розвідувальної операції. За Джин Сіберг прикріпили агента, який був змушений стежити за нею, а також здійснювати провокаційні операції. В процесі справи молодий шпигун, який повинен був стати тінню Сіберг, несподівано стає одним із головних персонажів історії.

Виконувати роль агента та скласти компанію Крістен Стюарт на знімальному майданчику випало Ентоні Макі, який відомий за фільмом "Месники".

Актори і ролі фільму "Проти всіх ворогів"

  • Крістен Стюарт – Джин Сіберг
  • Джек О'Коннелл – Джек Соломон
  • Ентоні Макі – Хакім Джамал
  • Марґарет Кволлі – Лінетт
  • Зазі Бітц – Дороті Джамал
  • Колм Міні – Френк Елрой

Проти всіх ворогів: трейлер українською дивитися онлайн