Про це повідомляють на сайті глянцю.

Співачка і телевізійна зірка Кріссі запросила журналістів у свій розкішний маєток в Лос-Анджелесі, в якому проживає вона зі своїм чоловіком-співаком Джоном Леджендом з двома дітьми – 2-річною Луною та 5-місячним Майлзом. Раніше у цьому будинку проживала Ріанна, однак вже кілька років сім’я комфортно себе почуває у великих володіннях на схилі пагорбів.

Читайте також: Кріссі Тейген розвеселила знімком, де одночасно годує грудьми сина та іграшкову ляльку

Зірка розповіла про веселе життя з її коханим чоловіком та виховання дітей, а також про соціальні мережі, в яких вона старається не читати коментарі та просто публікувати те, що їй подобається. У невеличкому фотосеті зірка постала в образі заклопотаної матусі, яка одночасно виховує дітей, слідкує за собаками та старається виглядати максимально привабливо.


Кріссі Тейген з дітьми для Vogue


Кріссі Тейген з донькою Луною для Vogue

Нагадаємо, що Кріссі Тейген і Джон Ледженд познайомилася більше 10 років тому в 2007 році на зйомках кліпу "Stereo". Зараз вони виховують 2-річну дочку Луну Сімону і новонародженого сина Майлза. Новиною про очікування поповнення в родині Кріссі поділилася ще восени 2017 року, а в січні 2018-го розповіла, що чекає сина. Кріссі Тейген народила сина в середині травня цього року.