Суддя проєкту "Танці з зірками" та прима-балерина Національної опери України неодноразово вражала хореографією на сцені. Проте навіть на пляжних вечірках у колі сім'ї та подруг Катерина Кухар демонструє свою витонченість та пластичність. В інстаграмі вона показала фото дискотеки під іспанські мотиви, яка днями відбулась на Трухановому острові.

До теми Катерина Кухар відправилася в Одесу: дивовижні кадри на тлі моря

На захід, на якому зібрався зірковий бомонд українського шоу-бізнесу, балерина прийшла разом з чоловіком Олександром, сином Тимуром і донькою Анастасією. Якщо діти пари насолоджувалися відпочинком, то талановите подружжя не відмовило собі в задоволенні показати кілька па на паркеті.

Образ Катерини Кухар

Для пляжної вечірки в столиці знаменитість обрала легкий літній образ. На ній асиметрична двоколірна спідниця, яку вона поєднала з нюдовим топом на бретелях. Образ завершили золотисті босоніжки на високих підборах та насичено-червона квітка у волоссі, подібно до образу Кармен.

Образ Катерини Кухар доповнили численні прикраси та аксесуари. Вона прихопила сумочку нюдового кольору, а на оголеній шиї акцентувала численними ланцюжками.


Катерина Кухар на пляжній вечірці / Фото Instagram / @ekaterinakukhar_official


Катерина Кухар з чоловіком на пляжній вечірці / Фото Instagram / @ekaterinakukhar_official


Катерина Кухар з чоловіком та дітьми на пляжній вечірці / Фото Instagram / @ekaterinakukhar_official