Попри те, що концертна індустрія поступово виходить з карантину, Оля Полякова не поспішає повертатися на сцену. Натомість популярна співачка насолоджується розміреним ритмом життя й відпочиває в колі найближчих. З початком літнього сезону зірка не лише влаштовує купання з доньками в басейні поблизу заміського будинку, а й опановує чоловіче хобі – риболовлю. Фото з відпочинку вона опублікувала в інстаграмі.

Читайте також Оля Полякова замилувала мережу дитячою світлиною

Оля Полякова не стала чекати на компліменти від фоловерів й сама прокоментувала кадри з величезним коропом у руках: "Я рибак від Бога". Зірковий колега співачки актор та гуморист Гарік Бірча не оминув увагою улов й залишив свій жартівливий коментар: "На Королеву ночі будь-який карась клюне".

Образ Олі Полякової

На риболовлю артистка вирушила в буденному літньому образі. Білявка обрала чорну футболку оверсайз, які приховали короткі джинсові шорти, у яких стрункі ного зірки виглядали ще довшими. Аутфіт завершило сіре спортивне взуття.

У спекотний день Полякова прихопила кепку з білими написами, а волосся залишила розпущеним. Співачка сміливо усміхалася на камеру без макіяжу на обличчі, вкотре переконуючи шанувальників у бездоганній зовнішності.


Оля Полякова на риболовлі / Фото: Instagram / @polyakovamusic


Оля Полякова на риболовлі / Фото: Instagram / @polyakovamusic


Оля Полякова на риболовлі / Фото: Instagram / @polyakovamusic