Український шоумен нині перебуває під прицілом преси та шанувальників. Проте "прославлятися" Володимиру Остапчуку допомагає не лише особисте життя після розлучення з дружиною Оленою Войченко, а й гострі жарти. Так, користувачі соціальних мереж осудили його за ганебний гумор під час концерту гурту KAZKA, що відгримів у Палаці Спорту вчора, 4 березня.

Читайте також: Володимир Остапчук відреагував на скандальний допис: То мої руки, всі три

Так, Володимир Остапчук привселюдно пожартував про Євробачення-2020 та порадив прихильникам не витрачатися на квитки, адже перемогу, за його прогнозами, однаково отримає колектив Little Big, який представить Росію на пісенному конкурсі в Роттердамі: "У цьому році взагалі, хто поїде, група Go_A? Хлопці, якщо ви мене чуєте, не беріть квитки, всі ми знаємо, що переможе група Little Big, правильно? Ніхто не сумнівається навіть зараз".

Не оминув ведучий увагою й виконавця Melovin, який представив Україну на Євробаченні-2018 з піснею Under the ladder. Жарти стосувалися образу виконавця, якого так підтримує публіка. Остапчук назвав його імідж подібним до образу термінатора з катарактою.

Також шоумен наголосив на епідемії коронавірусу, від якого страждає весь світ. Він поцікавився, чи є серед глядачів ті, хто повернулися з Італії чи Китаю та порадив всім відриватися на концерті KAZKA на повну, адже цей захід може стати останнім у житті фанів.

Співак Melovin, який був присутній на концерті, не забарився з відповіддю на критику та відреагував на слова Володимира Остапчука в інстаграм-сторіс: "Термінатор. Катаракта. Гумор, на який ми заслуговуємо. До зустрічі. Моя черга жартувати".


Melovin відреагував на слова Володимира Остапчука / Instagram / @melovin_official

Під останнім дописом телеведучого в інстаграмі розгорівся справжній скандал, адже публіка відреагувала на його принизливі жарти миттєво. Користувачі зазначили, що такий гумор не отримав схвалення глядачів, а самого Остапчука освистав весь зал: "Як розуміти те, що ви сказали на концерті KAZKA? Була про вас кращої думки. Як на мене, це неправильно, що ви принизили переможців Нацвідбору", "Образив Melovin, ведучий називається. Де коректність у висловлюваннях? Думайте, що говорите про людей, які популяризують Україну, на відміну від вас", "Ну, ну, гуморист. Гумор рівня "у нас на районі"? Так для кого там Євробачення? Аби грошенят урвати. Соромно".