Великобританія поступово перетворюється на казкову країну, адже вулиці всіх міст прикрашають святковими ліхтариками, які приголомшують туристів красою. Особливо ефектно цьогоріч виглядатимуть королівські сади Kew Gardens.

Читайте також: Мережу підкорили осінні знімки садів Букінгемського палацу: фото

Мережу вже заполонили перші кадри з Лондона. За словами очевидців, десятки тисяч гірлянд прикрасили кремезні дерева у королівських садах. Водночас фасади будівель перетворились на тло для казкових ілюмінацій. Окрім цього, дизайнери встановили на території Kew Gardens рухомі лазери, які створюють ефектне шоу.

Наразі організатори відкрили королівські сади для попереднього перегляду. А вже невдовзі всі британці та туристи зможуть насолодитись різдвяною ілюмінацією, яка перетворила 2-кілометрову алею на казкове місце.

Що таке Kew Gardens?Це одне із найпопулярніших місць Лондона під час різдвяно-новорічних свят. Сам комплекс складається з ботанічних садів, що розтягнулись на 121 гектар. Щороку кілька мільйонів туристів відвідують королівські сади, які в захваті від колекції рослин, висаджених у комплексі.