Винятком не стала й участь подружжя у відзначенні Національного дня Іспанії, що провели у Мадриді. Свято – одне з найочікуваніший в році, адже, за традицією, монарх з родиною урочисто вітають всіх іспанців. В цей день організовують гучний парад, до якого долучаються всі політики.

Читайте також: Королева Іспанії Летиція приголомшила стильним вбранням: фото

Король Філіп VI прибув на свято у військовій формі. А от його чарівна дружина додала легкості та невимушеності параду, прийшовши у світлій спідниці з ледь помітною вишивкою, блузі та піджаку. Королева Летиція доповнила свій образ взуттям на підборах, клатчем та делікатними прикрасами. Заплетене волосся і макіяж з акцентом на очі завершили look дружини монарха.

Окрім цього, привітати всю Іспанію зі святом прийшли чарівні доньки подружжя – інфанти Софія та Леонор. Дівчатка засвітились на параді у скромних вбраннях червоного та блакитного кольорів. Підлітки взули балетки під колір одягу, чим зачарували всіх учасників заходу.

Одразу після параду у палаці королева організувала традиційний прийом для високопосадовців. Перед гостями Летиція постала у тому ж вбранні, але вже без піджака. Водночас Філіп VI змінив військову форму на стильний костюм чорного кольору.