24 канал з'ясував, на кого восени чекають нюанси зі здоров'ям та що їм робити. Риби, Скорпіони та Водолії мають найбільше шансів захворіти восени, тож їм важливо слідкувати за своїм здоров'ям.

Читайте також І все буде добре: астролог назвав 3 знаки зодіаку, яким пощастить у вересні

Скорпіон

Для Скорпіонів осінь 2022 року стане часом ментальної боротьби з самим собою. Попри те, що ніякі фізичні недуги Скорпіонам не загрожують, вони ризикують впасти в депресію через старі переживання та болючі спогади.

Щоб зменшити негативний вплив минулого на осінь – 2022, Скорпіонам варто абстрагуватися та присвятити час тому, що в них є зараз – хобі, близькі та кохані. Соціалізація допоможе Скорпіонам знайти свій спокій та зробить цю осінь зовсім не травмуючою.

Водолій

Восени Водоліям варто звернути увагу на своє здоров'я – зірки пророчать цьому знаку зодіаку плановий медичний огляд. Проте не варто попередньо турбуватися – восени Водолії не матимуть серйозних проблем зі здоров'ям.

Представникам цього знак зодіаку варто дослухатися до свого організму та берегти його щодня, щоб неприємності не з'явилися перед носом у будь-який момент. Тому Водоліям не варто відкладати медогляд чи похід до сімейного лікаря.

Риби

Цієї осені Рибам варто звернути увагу на свої проблеми зі здоров'ям – особливо якщо це хронічні захворювання. Осінь може значно погіршити самопочуття та ускладнити перебіг багатьох хвороб, тож Риби мають бути дуже пильними та обережними.

Ризикують Риби і заробити проблем з психічним здоров'ям – через брак особистого часу, купу роботи та загальний стрес виснажені Риби можуть впасти в сезонну депресію та дуже тяжко з неї вибиратися.