Італійський композитор Енніо Морріконе помер 6 липня. Як повідомляє ANSA, поховання оскароносного маестро відбулось на цвинтарі Лаурентіно у передмісті Рима в родинному колі 7 липня. На церемонії прощання були присутні лише його дружина Марія, діти, онуки та адвокат і близький друг Джорджіо Ассума.

До теми Помер Енніо Морріконе – оскароносний італійський композитор

Енніо Морріконе поховали у могилі родича через відсутність фамільного склепу. З ним попрощалися під саундтрек "Mission: Impossible", який він написав до серії фільмів-бойовиків "Місія нездійсненна".

Нагадаємо, що рідні Енніо Морріконе раніше повідомляли про намір поховати композитора без присутності преси та папараці. Церемонія дійсно була закритою, а громадськість та шанувальники по всьому світу з повагою сприйняли це рішення згорьованих близьких. До слова, саме так маестро просив поховати його у власному некролозі.

Що відомо про смерть Енніо Морріконе?

Енніо Морріконе помер в ніч на 6 липня в одній з клінік Рима. Його госпіталізували після падіння, внаслідок якого композитор зламав стегнову кістку. Перелом спровокував ускладнення, наслідки яких були летальні. Енніо Морріконе було 91 рік.