Про це заявили Енді Мітчелл та Мілос Брайович, співголови компанії, 16 липня, передає Variety.

Компанія The Weinstein Company існувала 13 років і її незмінними очільниками були Гарві і Боб Вайнштейни. Але після грандіозного секс-скандалу, в який вляпався Гарві ще наприкінці осені, компанія збанкрутувала і вирішила продати всі активи компанії Lantern Capital.

Читайте також: Так роблять всі: Гарві Вайнштейн дав перше інтерв'ю після секс-скандалу

Тоді ж вони просили від 300 до 450 мільйонів доларів, але в кінцевому результаті компанію The Weinstein Company придбали за 289 мільйонів доларів. Раніше інвестори заявляли про готовність купити компанію за 500 мільйонів доларів, проте в останній момент угода зірвалася.


Енді Мітчелл та Мілос Брайович з Lantern Capital

Остаточних деталей про життя компанії в майбутньому наразі невідомо, але в Lantern Capital точно заявили, що вони змінять назву з назви Weinstein Company на Lantern Entertainment і відкриють свої представництва в Нью-Йорку, Далласі і Лос-Анджелесі. Також їм доведеться вирішувати долю 277 картин і телевізійних програм, якими займалася Weinstein Company. Зокрема, ремейк французької комедії "1 + 1" з Брайаном Кренстон і Кевіном Хартом, а також "Війна струмів" з Бенедиктом Камбербетчем у головній ролі.

Чим відома The Weinstein Company?The Weinstein Company була створена ще у 2005 році і випустила велику кількість успішних та культових фільмів, які ставали номінантами і лауреатами "Оскара" та інших нагород. Серед найвідоміших стрічок: "Король говорить!", "Безславні виродки", "Вікі Крістіна Барселона", "Артист", "Збірка промінців надії" і "Джанґо вільний".