Про новий абсолютний рекорд компанії Walt Disney повідомляє видання Deadline.

Вау! Студії Marvel і Disney знімуть третю частину "Людини-мурахи"

У джерелі зазначається, що корпорація вкотре стала рекордсменом у категорії "касові збори" поточного року. Адже загальний виторг кіногіганта складає понад 10 мільярдів доларів. Попередній і найвищий рекорд за останній роки також належав Disney. У 2016 році компанія заробила 7,6 мільярда доларів. До кінця 2019 року їхній рекорд не змогла побити жодна кінокомпанія.

Тож, з десяти зароблених мільярдів доларів 3,28 мільярда були отримані з Північної Америки, а 6,72 мільярда доларів – поза її межами.

До того ж, у цю суму не враховували касові збори студії Fox, яка належить Walt Disney. У разі додавання їхнього виторгу загальний касовий збір Disney становитиме 11,94 мільярда доларів. Найбільший заробіток компанії приніс фільм "Месники: Завершення" (2,79 мільярда доларів), "Король Лев" (1,65 мільярда доларів) та "Капітан Марвел" (1,13 мільярда доларів).

Також варто додати, що на момент підрахування касових зборів прокат "Крижаного серця 2" не було завершено, а "Зоряні війни 9" навіть не вийшли на великий екран. Кінокритики вважають, що кожна з цих картин принесе компанії, як мінімум, по 1 мільярду доларів.