Дати та назви прем'єр майбутніх новинок від компанії Apple опублікувало видання Collider. На сайті з'явилася інформація про проєкти, які виходитимуть на Apple+ навесні та влітку 2020 року.

Цікаво! Меган Маркл і принц Гаррі зніматимуть документальні фільми

Головною прем'єрою першого півріччя 2020 року представники видання назвали серіал "Захищаючи Джейкоба" (Defending Jacob), головну роль у якому зіграє Кріс Еванс. Його прем'єра відбудеться 24 квітня. Компанія обіцяє представити три епізоди з восьми. Нагадаємо, в грудні сервіс Netflix презентував дебютний сезон серіалу "Відьмак", опублікувавши одразу всі серії стрічки.

А напередодні, 6 березня, Apple+ планує запустити в реліз шоу "Дивовижні історії", яке стане римейком на антологію Стівена Спілберга. До слова, американський кінотворець сам виступив продюсером нового проєкту.

Наприкінці весни, 1 травня, на Apple TV відбудеться прем'єра британської стрічки "Спроба". В центрі сюжету – пара, яка намагається стати батьками. А от відкривати літо-2020 випаде честь біографічному шоу, яке отримало назву Dear. 5 червня компанія Apple представить своїм фанатам проєкт, який розповідатиме про світових знаменитостей, зокрема, Опру Вінфрі, Стіві Вандера та інших.