Популярна співачка впродовж вагітності ледь не щодня ділилася своїми фешн-образами, демонструючи щоразу округліший живіт на особистій сторінці в інстаграмі. Проте Джамала відверто зізнається, що її тіло суттєво змінилося напередодні пологів. Тому вона оновлює свій гардероб, проте робить це шляхом свідомого споживання.

До теми У бежевій сукні: вагітна Джамала замилувала мережу ніжним образом

Так, зірка відшукала власні старі джинси та свого чоловіка Бекіра й на замовлення пошила з них стильний комбінезон, який вигідно підкреслював її вагітність. Вбрання складається з джинсів різних відтінків синього кольору, які українська дизайнерка Ксенія Шнайдер гармонійно поєднала між собою невеликими клаптиками. Оригінальними рішеннями стали кишеня на грудях та глибоке декольте.

Джамала на серії світлин постала з букетом ніжно-рожевих піонів у руках. Вона прикрасила відкрите декольте двома ланцюжками, а під комбінезон одягла світлий топ, який спокусливо підкреслював її груди. Співачка позувала з розкішним макіяжем з акцентом на очі.

Для перегляду всіх фото гортайте вправо

Нагадаємо, що Джамала не вперше виступає за свідоме споживання. Під час карантину зірка оголосила, що розпродує свій одяг, а виручені кошти пожертвує на захисні костюми для лікарів. Фани підтримали благодійну ініціативу виконавиці та придбали брендові речі з її гардеробу.