Олена Войченко вже неодноразоро давала коментарі щодо стосунків з Володимиром Остапчуком. В ексклюзивному інтерв'ю для програми "Зірковий шлях" на телеканалі "Україна" жінка розповіла, що думає про імовірну коханку колишнього, як триває судовий процес та прокоментувала ганебні жарти Остапчука на концерті гурту KAZKA.

Читайте також: Подібна риторика неприпустима, – модель з інвалідністю відреагувала на жарти Остапчука

Як ЗМІ раніше повідомляли, можливо, новим коханням Володимира є 33-річна нотаріус на ім'я Христина. Вони часто подорожують разом, що можна відслідкувати зі сторінок в інстаграмі.

З боку дівчини мені все зрозуміло: вона у стосунках, закохана. Його позиція незрозуміла мені і не знаю, чи зрозуміла вона йому самому,
– прокоментувала Олена.

Також жінка заявила, що шоумен не хоче брати на себе відповідальність за дітей. Він не часто спілкується з ними, постійно каже, що зайнятий.

Потрібно домовитися з питань спілкування з дітьми, утримання дітей, хто буде фізично з ними, де вони перебуватимуть, хто фінансово і в який спосіб їх підтримуватиме. На жаль, Володимир не хоче брати на себе жодної офіційної відповідальності. Тому, імовірно, або це вирішить суд, або, дай Бог, людина дійде до якогось розумного висновку,
– розповіла ексдружина ведучого.

Олена Войченко у програмі "Зірковий шлях": дивіться відео онлайн