Про це повідомляють у The Hollywood Reporter.

Мелані вирішила лише зараз, через шість років після діагностування епілепсії лікарями, зізнатись про важку хворобу. За словами Гріффіт, напади у неї трапляються через стрес.

Читайте також: Історії 5 знаменитостей, які подолали рак молочної залози

60-річна Мелані пригадала, що серйозні напади епілепсії у неї ставалися двічі під час прогулянки на яхті у Каннах. Просто з яхти артистку забирала "швидка".

"У мене стався великий епілептичний напад, і мене забрали до лікарні в Каннах, а потім перевезли назад на яхту. А потім стався ще один напад, і я повернулася. Мені зробили електроенцефалограму та почали серйозно в цьому розбиратися", – поділилася Мелані.


Антоніо Бандерас і Мелані Гріффіт

Проте зірка також потішила шанувальників новиною, що останні чотири роки епілепсія її практично не турбує, – вона п’є таблетки, які підтримують її стан. Але як наголосила Мелані, розлучення з Бандерасом на неї вплинуло найкращим чином.

"Я вже чотири роки п'ю ліки. У мене не було припадків – це приголомшливо. Але справжнім цілителем для мене стало розлучення. Серйозно! Я більше не соромлюся говорити про це!" – підкреслила вона.


Антоніо Бандерас і Мелані Гріффіт

Читайте також: Онкохвора Шеннен Догерті готується до останньої операції: відео

До слова, Мелані Гріффіт зіграла в 50 кінострічках. З голлівудським актором Антоніо Бандерасом вона одружилась у 1996 році, а 2015 року офіційно з ним розлучилась. До Бандераса Мелані була двічі одружена – на Доні Джонсону та Стівену Бауеру. В неї є двоє дітей – актриса Дакота Джонсон від першого шлюбу та Стелла дель Кармен Бандерас Гріффіт від третього шлюбу.


Мелані Гріффіт і Дакота Джонсон